Jarmark Bożonarodzeniowy w Dziwnowie

Serdecznie zapraszamy na Jarmark Bożonarodzeniowy w Dziwnowie, który odbędzie się 8 i 9 grudnia na Alei Gwiazd Sportu. Jak co roku przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla małych i dużych dzieci.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dziwnowie

W sobotę od godziny 14.00 do 20.00 będzie można zwiedzać zagrodę Św. Mikołaja, ozdabiać pierniki, pisać listy do Św. Mikołaja, wykonywać ozdoby choinkowe, obejrzeć występy małych talentów ze Szkoły Podstawowej w Dziwnowie. Około godziny 18.00 Św. Mikołaj zapowiedział swoją wizytę w Dziwnowie, prawdopodobnie przygotował prezenty dla grzecznych dzieci.

Niedzielny Jarmark zaczniemy Rodzinnym Biegiem Mikołajkowym ulicami Dziwnowa. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału oraz do ubrania mikołajowych czapek na bieg. Prosimy o przygotowanie świątecznego przebrania, gdyż tuż po godz. 15.00 odbędzie się konkurs na najlepsze przebranie. Do wygrania żywa choinka!

Jarmark Bożonarodzeniowy w Dziwnowie

Chcąc zachęcić do zabawy i tych dużych i małych przeprowadzimy „RODZINNY QUIZ ŚWIĄTECZNY”. O godzinie 16.00 odbędzie się koncert kolęd przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej w Dziwnowie. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *