Przedstawienie „Kościuszko-wolność jest w nas” – 3 maja 2019 roku godz. 15.00

Przedstawienie „Kościuszko-wolność jest w nas” – 3 maja 2019 roku godz. 15.00

Kwiecień 26, 2019 0 przez admin

Koło Teatralne „Zarembiacy” działa w Zespole Szkół Społecznych im. prof. Piotra Zaremby w Dziwnowie od trzech lat. Realizuje spektakle, inscenizacje a także scenki kabaretowe na wysokim poziomie, doceniane i nagradzane w licznych konkursach.

W tym roku są zdobywcami dwóch pierwszych miejsc w konkursach: Międzyzdrojskie Herody i IX Wojewódzkim Przeglądzie Misteriów Bożonarodzeniowych A.D. 2019 w Kamieniu Pomorskim.

Przedstawienie „Kościuszko – wolność jest w nas” to cenna lekcja patriotyzmu. Młodzież z Koła Teatralnego zaprezentuje postać Naczelnika, który w naszych narodowych dziejach jest symbolem wolności. Kościuszko to pierwszy od czasów Sobieskiego Polak, którego sława idzie w świat. Gdzie bylibyśmy bez jego przysięgi, sukmany, Racławic i woli czynu?

Serdecznie zapraszamy 3 maja 2019 roku o godzinie 15.00 na przedstawienie przygotowane przez koło teatralne „Zarembiacy”, które zostanie wystawione w dziwnowskiej hali sportowej (MOSiK, ul. Reymonta 10). Przedstawienie rozpoczyna festyn charytatywny „Razem dla Maksia”, który odbędzie się na placu przy Zespole Szkół Społecznych. Zachęcamy Wszystkich do udziału i wsparcia naszej akcji. 

Anna Popik – Zespół Szkół Społecznych w Dziwnowie